prestiżowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 375 tysięcy złotych na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 459 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 68,69 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północ – południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie.

Luksusowy apartament na sprzedaż o niezwykle zadbanym, atrakcyjnym, funkcjonalnym i rozkładowym wnętrzu:
– balkon
– salon
– jadalnia
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój
– łazienka
– przedpokój
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie wykończone zostały zgodnie z najnowszymi trendami w bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej klasy materiałów (aglomarmur). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z umeblowanym salonem, sypialnią, przedpokojem oraz kuchnią w zabudowie wyposażoną w sprzęt AGD i szafami w zabudowie. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce garażowe oraz komórka lokatorska (3,66 m2).

Atrakcyjna lokalizacja na terenie monitorowanego, zamkniętego osiedla to kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal mieści się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka, piekarnia, sklep spożywczy, klub fitness oraz rozległe tereny zielone idealne do spacerów i uprawiania aktywności fizycznej.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11296)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111