przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 359 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 989 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 90 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ i południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta, najwyższym standardem wykończenia, poszukiwanym metrażem oraz najlepszej jakości użytymi materiałami. Dużą zaletą jest również funkcjonalny układ pomieszczeń: salon + balkon + aneks kuchenny + pokój + sypialnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze-spiżarnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie strychowe. Wysoki komfort wykończenia podkreśla zainstalowana klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz LED-owe oświetlenie.

Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno przynależne miejsce parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowanym i wyposażonym w markowy sprzęt AGD/RTV. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu przedszkola, szkoły, przychodni zdrowia, placu zabaw dla dzieci, licznych sklepów etc. to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu na sprzedaż w biurze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11687)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115