widokowy, komfortowy taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Apartament sprzedaż Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Luksusowy apartament w Hiszpanii (Costa Del Sol, Malaga) za 695 000 EUR na sprzedaż. 4 pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 19 281 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 155 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w niecodziennie spotykanym, europejskim standardzie z klimatyzacją oraz ogrzewaniem podłogowym. Tylko najlepszej klasy materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dość powiedzieć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za najwyższej jakości penthouse w całej okolicy. Na straży bezpieczeństwa nieustannie czuwa nowoczesny system alarmowy wraz z ochroną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– salon
– 3 łazienki
– magazyn
– 3 sypialnie
– taras.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy znajdujący się w podziemnym garażu parking. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest doskonała lokalizacja w pobliżu wszystkich, niezbędnych udogodnień. Nie bez znaczenia jest też roztaczający się z okien oraz tarasu imponujący widok na morze oraz plażę. Warto nadmienić, że to luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy basen oraz ogród. W częściach wspólnych znajdziemy kryty basen, strefę fitness a także SPA. W budynku można również korzystać z usług concierge’a.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7104)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590