przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Apartament sprzedaż Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Luksusowy apartament w Hiszpanii (Costa Del Sol, Marbella) za 425 000 EUR na sprzedaż.Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Zawdzięcza to między innymi klimatyzacji, ogrzewaniu podłogowemu, basenowi, a także perfekcyjnie utrzymanemu, przepięknemu ogrodowi. Dużą zaletą jest również atrakcyjna lokalizacja w pobliżu prestiżowego pola golfowego z widokiem na góry i morze. Nieopodal kompletna, rozwinięta infrastruktura – supermarkety, szkoły, sklepy, plaże.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 łazienki
– schowek
– taras
– 2 sypialnie
– kuchnia.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem parkingowym w garażu.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 14 167 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na parterze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 129 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590