funkcjonalne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Częstochowa

Apartament sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament w Częstochowie (śląskie) za 439 tysięcy złotych na sprzedaż.
4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 932 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 74 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na północ – południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „kupujący nie płaci prowizji”.

Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wyróżnia się niecodziennie spotykanym komfortem, klimatyzacją, kameralnością, luksusem i prestiżem:
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– 3 sypialnie
– 2 balkony

Kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż jest kompletnie wyposażona (ewentualnie obniżka ceny w przypadku nie pozostawiania sprzętu) i umeblowana. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne oraz wspólna suszarnia. Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresuje możliwość dokupienia garażu za 39 000 zł.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od sklepów, aptek, przedszkoli, szkół i basenu zamyka długa listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. (188-7483)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl
Tel. +48 883 377 592