salon i taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Estepona, Malaga (Hiszpania)

Apartament sprzedaż Estepona, Malaga (Hiszpania)

Luksusowy apartament w Hiszpanii (Estepona, Malaga) za 545 000 EUR na sprzedaż. 4 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 18 748 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to imponujące 125 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy bezkompromisowo oczekują najwyższego standardu wykończenia i najlepszej klasy materiałów.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dwukilometrowej plaży La Galera z cudowną promenadą oraz widokami na zatokę Gibraltaru. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do sprzedaży są słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany na otwartym planie, dzięki czemu udało się zoptymalizować przestrzeń oraz światło. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są estetycznie wykonane tarasy ozdobione barierkami z bezpiecznego szkła. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 łazienki
– 3 sypialnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego – kupujący nie płaci prowizji”. Zajmujemy się również obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7391)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590