komfortowe i prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Apartament sprzedaż Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Luksusowy apartament w Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol) za 99 tysięcy EUR na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoimi jasnymi, widnymi i słonecznymi pomieszczeniami. Dużą zaletą jest na pewno imponujący widok na wybrzeże oraz okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób, które preferują aktywny wypoczynek oraz chcą korzystać z bogatej infrastruktury gastronomiczno-rozrywkowej.

Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy zawarta w cenie opłata za garaż oraz pomieszczenie magazynowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie elitarnego kompleksu z basenami, ogrodami i placami zabaw. Nie bez znaczenia jest również wysoki standard wykończenia a także użyte materiały najwyższej klasy. Luksusowy apartament gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 740 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest w 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 55 metrów kwadratowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2175)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590