prestiżowe lobby w apartamentowcu, gdzie znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament na sprzedaż

Apartament sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament w Gdańsku (pomorskie) za 812 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 58 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się zaledwie 10 minut od morza.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + hol + pomieszczenie gospodarcze. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy jedno stanowisko postojowe w garażu podziemnym (35 000 zł) plus ewentualne stanowiska postojowe naziemne usytuowane na terenie nieruchomości wspólnej.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Wnętrze zostało zaprojektowane i zaaranżowane w industrialnym stylu. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Dla mieszkańców jest też siłownia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób aktywnych, jak i rodziny z dziećmi. Na terenie osiedla mieszczą się: restauracje, sklepy, place zabaw, część zielona, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów oraz zadaszone miejsca rowerowe. Szybki dojazd do centrum miasta, jak i uczelni wyższych.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim lub wykończone „pod klucz” (za dopłatą). Ekskluzywny apartament do sprzedaży możliwy do odbioru w sierpniu 2019 roku. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-64)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl
tel. +48 692 333 719