zaciszna, elegancka sypialnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament sprzedaż Grudziądz

Luksusowy apartament w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) za 232 tysięcy złotych na sprzedaż. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 851 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 47,83 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i jako zakup inwestycyjny pod wynajem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w pobliżu centrum, blisko wody i tras rowerowych oraz spacerowych. Szybki dojazd do centrum miasta, jak i wszystkich innych dzielnic, a także autostrady. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy zapewniona przestrzeń parkingowa. Wszystkich innych chodniki dla pieszych oraz ścieżki rowerowe.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż do wykończenia według własnych planów, koncepcji i potrzeb. Ekskluzywny apartament do sprzedaży „z duszą”, o niesamowitym klimacie artystycznym. Na koniec warto podkreślić wysoki standard wykończenia oraz najlepszego sortu użyte materiały budowlane i wykończeniowe. (128-4330)

Kontakt:
Tel. +48 790 848 843
Tel. +48 782 212 020
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 55 277 65 09

Na zdjęciu przykładowa wizualizacja i aranżacja wnętrza.