komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament sprzedaż Grudziądz

Luksusowy apartament w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) za 429 tysięcy złotych na sprzedaż. 4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 753 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 90,25 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój
– tarasy.

Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, niedaleko od centrum to kolejna z długiej listy jego zalet. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal wielu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Znakomity potencjał z przeznaczeniem pod późniejszy, dochodowy wynajem to na pewno duży plus oferty sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z możliwością wykończenia pod własne potrzeby i zgodnie z marzeniami. Luksusowy apartament na sprzedaż „z duszą”, o niesamowitym klimacie i artystycznym charakterze. Warto podkreślić, że do budowy i wykończenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykorzystani najwyższej klasy materiały na rynku. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, zarazem z dala od jego zgiełku zamyka długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4382)

Kontakt:
tel. +48 790 848 843
tel. +48 603 705 585
chomicka.wieslawa@gmail.com

Na zdjęciu przykładowa wizualizacja i aranżacja wnętrza.