słoneczny i przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania

Apartament sprzedaż Hiszpania

Luksusowy apartament w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga) za 199 000 EUR na sprzedaż. 3 pokoje.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 15 012 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I  piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 57 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania.

Najmocniejsze atuty oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu to atrakcyjna lokalizacja blisko plaży, w centrum miasta, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najwyższej klasy użyte materiały wykończeniowe. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, barów, restauracji i atrakcji turystycznych. Warto tu wspomnieć również o francuskim balkonie z imponującym widokiem na ulicę. Plaża w odległości ok. 1,5 km.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– salon
– przedpokój.

Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą ich wymagania. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-7680)

Kontakt:
tel. +48 883 377 590
e-mail: a.kupis@wgn.pl