zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca , Alicante, Los Arenales del Sol)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca , Alicante, Los Arenales del Sol)

Luksusowy apartament w Costa Blanca, Alicante, Los Arenales del Sol (Hiszpania) w cenie od 160 000 EUR na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 585 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. z rynku pierwotnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 65 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o niezwykle nowoczesnym projekcie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
– kuchnia
– przedpokój

Osoby posiadające samochody z pewnością ucieszy wiadomość, ze każdy z ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż ma przypisane miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. W częściach wspólnych mieści się basen dla dorosłych i dzieci, jacuzzi z gorąca wodą oraz miejsce zabaw. Mocnym atutem luksusowego apartamentu do sprzedaży jest bliskość piaszczystej plaży, która uchodzi za jedną z najładniejszych na wybrzeżu. Nieopodal długi, nadmorski deptak oraz wiele nadmorskich kafejek.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów w Hiszpanii. (188-7460)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590