słoneczny salon z tarasem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Luksusowy apartament w Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania) za 120 000 EUR na sprzedaż. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 86 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 lub 3 sypialnie
– salon
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z prywatnym garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, na terenie pięknej dzielnicy mieszkaniowej blisko Gibraltaru i Sotogrande, pomiędzy polami golfowymi i zadbanymi plażami. Nowi właściciele mają do wyboru luksusowe apartamenty z przepięknymi ogrodami albo penthouse’y z ogromnymi tarasami. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7529)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590