kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kalisz

Apartament sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament w Kaliszu (wielkopolskie) za 249 500 złotych na sprzedaż. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 578 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 9-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 54,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są po generalnym remoncie, niezwykle przestronne, słoneczne, jasne i widne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– wc
– korytarz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenia piwniczne oraz suszarnia na strychu. Unikalna lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do wielu sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, jednym słowem rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. (189-685)

Kontakt:
e-mail: t.wojtys@wgn.pl
Tel. +48 698 138 814