po lewej aneks kuchenny, po prawej salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 575 tysięcy złotych na sprzedaż.
2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 791 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 65,41 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północ i południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym programem „0% prowizji”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało wspaniale urządzone, estetycznie zaprojektowane, rozkładowe, dwustronne i wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dla osób posiadających samochody przewidziano opcję zakupu garażu (49 000 zł).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco:
– kuchnia
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– łazienka
– garderoba.

Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż jest atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury, szkół, sklepów, terenów zielonych oraz znanej galerii handlowej. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1091)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242