prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 669 tysięcy złotych na sprzedaż.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 577 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 78 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy od razy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle nowoczesnym wnętrzem, najwyższym standardem, najlepszej jakości materiałami oraz zainstalowaną klimatyzacją z funkcją bakteriobójczą oraz oczyszczaniem powietrza. Użyte materiały są najwyższej klasy, a wśród nich drewno egzotyczne Bangkirai, techno rattan, drewno bambusowe itp.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka.
Warto w tym miejscu nadmienić, że za nowoczesny projekt wnętrza odpowiada znane biuro architektoniczne.

Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży nie obejmuje ani opłaty za miejsce postojowe w garażu podziemnym (30 000 zł), ani komórki gospodarczej (8 000 zł). Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zamyka elitarna i nobilitująca lokalizacja na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla z monitoringiem. Na osiedlu znajduje się dużo terenów zielonych. W pobliżu kompletna infrastruktura handlowo-usługowo-komunikacyjna. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1114)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377