zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 735 tysięcy złotych na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 970 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 67 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania.

Do najmocniejszych atutów luksusowego apartamentu na sprzedaży warto zaliczyć przede wszystkim unikatową lokalizację na pograniczu Starego Miasta i Kazimierza, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej jakości użyte materiały. Ekskluzywny apartament znajduje się w zadbanej oficynie, okna są od strony zielonego podwórka, co zapewnia ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miejskiego życia.

Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży tworzą: salon kuchnia + 2 sypialnie + antresola + łazienka z wc + przedpokój. Na podłogach położony jest parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ogrzewany elektrycznie. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1111)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
Tel. +48 530 492 969