nowoczesne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 980 tysięcy złotych na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 788 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 90 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Dodatkowo kupujący nie płaci również podatku PCC.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji w sercu Starego Podgórza to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal znajdują się liczne lokale usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, parki, słynna dzielnica Kazimierz, Kładka Ojca Bernatka, Kopiec Krakusa, Bulwary Wiślane etc.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone z materiałów najlepszej jakości z zainstalowaną klimatyzacją. Tworzą je: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + 2 łazienki + hol + 2 balkony. Wysoki standard wykończenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaspokoi nawet tych szczególnie wymagających, zapewniając najwyższy komfort i jakość życia. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – znakomicie nadaje się również jako bezpieczna lokata kapitału.

Do dyspozycji mieszkańców ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż pozostaje sala kinowa, sauna oraz siłownia. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. W ofercie posiadamy około 100 inwestycji deweloperskich na terenie Krakowa i okolic. Zapraszam do kontaktu, na pewno uda znaleźć się dla Państwa mieszkanie spełniające Państwa kryteria. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1118)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907