komfortowe i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 310 tysięcy złotych na sprzedaż.
1 pokój. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 333 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na parterze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek w stanie deweloperskim z rynku pierwotnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 30 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że nowy właściciel nie płaci prowizji dla biura. Dodatkowo nowy właściciel nie płaci również podatku PCC.

Prestiżowa lokalizacja na terenie ekskluzywnej inwestycji na Starym Podgórzu to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Luksusowy apartament mieści się w otoczeniu zieleni parkowej z pięknymi starymi drzewami z dala od ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie niskiej i zabytkowej zabudowy. Po sąsiedzku słynna, historyczna dzielnica Kazimierz, Kładka Ojca Bernatka, Kopiec Krakusa, Bulwary Wiślane, Park Bednarskiego, naturalny ogród botaniczny z 3 tysiącami drzew z ponad 100 gatunków. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem, najlepszej jakości materiałami budowlanymi, dbałością o detale i z dużym poczuciem estetyki przy zastosowaniu ciekawych rozwiązań architektonicznych i z uwzględnieniem historii miejsca.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Duża zaletą jest również przynależny, niewielki ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów. Świetnie nadaje się również jako bezpieczna lokata kapitału. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. W ofercie posiadamy około 100 inwestycji deweloperskich na terenie Krakowa i okolic. Zapraszam do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1122)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907