nowocześnie zaprojektowany aneks kuchenny i salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 900 tysięcy złotych na sprzedaż. 4 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 123 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na IV piętrze 10-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 88,91 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wszystkie 4 strony świata. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do sprzedaży są niezwykle przestronne, słoneczne, jasne i eleganckie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– 3 sypialnie
– balkon
– łazienka
– wc

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się nieopodal wielu biurowców i siedzib znanych korporacji. Doskonałe połączenie z całym Krakowem. W sąsiedztwie kompletna infrastruktura handlowo-usługowa, jak np. liczne sklepy, punkty gastronomiczne, apteka, kwiaciarnia, piekarnia, restauracje, siłownia etc. Do Rynku Głównego jest ok. 20 min. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1337)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242