widok na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 271 180 złotych na sprzedaż. 1 pokój. Studio.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 100 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na parterze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 29,8 metra kwadratowego Ekskluzywny apartament do sprzedaży z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu znakomicie rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej i komunikacyjnej. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się na bezpieczną lokatę kapitału. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + kuchnia + przedpokój + łazienka. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest przynależy ogródek o powierzchni 25,51 m2. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1361)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377