przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 465 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na X piętrze 10-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 1992 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 69,7 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północ i południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM PIERWSZY:
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
POZIOM DRUGI:
– 2 sypialnie.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest uwzględnione już w cenie kompletne umeblowaniem. Do dyspozycji wspólny balkon (galeria) z widokiem na panoramę Krakowa. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest nowoczesny monitoring, ochrona oraz antywłamaniowe drzwi i rolety.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w znakomicie skomunikowanej okolicy, w otoczeniu licznych sklepów, szkół, przedszkoli oraz punktów usługowo-handlowych. Nieopodal Dworzec Główny, słynna galeria handlowa, wyższa uczelnia. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1368)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242