przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 495 tysięcy złotych na sprzedaż. 1 pokój. Studio. Kawalerka.
Cena za metr kwadratowy adekwatna do standardu oraz lokalizacji to 10 532 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 47 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na dniowy zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Najmocniejsze atuty oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to najwyższy standard wykończenia, najlepszego sortu użyte materiały oraz nowoczesny design. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon/sypialnia
– łazienka
– garderoba
– aneks kuchenny
Dodatkowo do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy lokatorska komórka w cenie 8 tys. zł.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców i ich dobytku czuwa profesjonalna ochrona oraz monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim duże poczucie komfortu i najwyższy standard życia. W poczet zalet warto zaliczyć również doskonałą lokalizację w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1180)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242