wykończone w wysokim standardzie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 684 000 złotych na sprzedaż. Trzy pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 76 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno miejsce postojowe w podziemnym garażu (cena: 38 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszego sortu materiałów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie:
– kuchnia
– przedpokój
– salon
– wc
– 2 sypialnie
– łazienka.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są niezwykle przestronne, widne, jasne i słoneczne. Do długiej listy zalet warto jeszcze zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały wykończeniowe a także znakomitą lokalizację. W sąsiedztwie znajdują się znane centra handlowe, biurowce, lokale handlowe, szkoły oraz wyższe uczelnie.

Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1309)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377