po lewej fragment salonu, po prawej apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 368 087 złotych na sprzedaż. 5 pokoi. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 199 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w przyjaznej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła i przedszkole. Wokół dużo zieleni i kameralna zabudowa.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
na POZIOMIE I:
salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie + hol + łazienka + wc
na POZIOMIE II:
– balkon

Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego planowany do oddania w 2020 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 87,66 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1344)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907