po lewej komfortowy salon, po prawej jedno z eleganckich pomieszczeń w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,12 mln złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 16 716 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Kamienica z rynku wtórnego oddana do użytku w 1892 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 67 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle kameralne, klimatyczne i przestronne: salon + balkon + kuchnia + jadalnia + sypialnia + garderoba + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o wysokości sufitów 3,60 m, dzięki czemu istnieje możliwość zaaranżowania antresoli w salonie.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.  Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany jest przy pomocy własnego, gazowego pieca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – dodatkowo można kupić przylegającą kawalerkę (osobna KW) o powierzchni 24 m2. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1566)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969