przestronny i słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament nad morzem (zachodniopomorskie) za 395 000 złotych na sprzedaż. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany i wyposażony w bardzo atrakcyjnej cenie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą: salon + kuchnia + sypialnia + korytarz + łazienka + balkon. Kolejnym, mocnym atutem jest na pewno znakomita lokalizacja zaledwie 150 m do morza.

2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 371 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 62 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10288)

Kontakt:
e-mail: j.swieton@wgn.pl
tel. +48 600 540 896