widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Orihuela Costa (Hiszpania)

Apartament sprzedaż Orihuela Costa (Hiszpania)

Luksusowy apartament w Hiszpanii (Orihuela Costa) za 534 000 złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 629 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 70 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych domowników.

Luksusowy apartament na światowym poziomie. Wnętrza klimatyzowane i wykończone z najlepszej jakości materiałów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– taras
– przedpokój
– 2 łazienki

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy zawarta już w cenie opłata za miejsce parkingowe. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać znakomitą lokalizację na terenie prestiżowego kompleksu z basenami oraz terenami zielonymi. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura: bary, punkty usługowe, restauracje, sklepy, centrum handlowe. Do lotniska zaledwie ok. 50 km.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-42)

Kontakt:
tel. +48 601 842 200