klasycznie zaprojektowane i urządzone wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Świnoujście

Apartament sprzedaż Świnoujście

Luksusowy apartament w Świnoujściu (zachodniopomorskie) za 452 000 złotych na sprzedaż. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego unikalna lokalizacja między parkiem a słynną promenadą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do której należy dodać podatek VAT w obowiązującej wysokości (istnieje możliwość zwrotu podatku VAT). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów. Najwyższy standard. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Luksusowy apartament do sprzedaży w standardzie „pod klucz”.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon/sypialnia
– łazienka
– balkon
– przedpokój
– aneks kuchenny
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja zakupu miejsca parkingowego na poziomie -1 (dodatkowo płatne). Jeżeli planujesz zakup luksusowego apartamentu pod inwestycję lub szukasz ekskluzywnego apartamentu dla Ciebie i swojej rodziny to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Kawalerka. 1 pokój. Studio. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 16 143 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 28 metrów kwadratowych. Wystawa okien na północny zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się na bezpieczną i dochodową lokatę kapitału. Jeśli zamierzasz wynajmować ten ekskluzywny apartament, skontaktujemy Cię ze współpracującą z deweloperem agencją wynajmu, która będzie przyszłym administratorem. Możesz też wynajmować luksusowy apartament samodzielnie lub skorzystać z usług innego biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-852)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
tel. +48 91 307 66 55
tel. +48 604 669 882