urządzone w stylu klasycznym wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 214 tysięcy złotych na sprzedaż.
2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 707 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 1976 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 37,5 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południowy wschód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Atrakcyjna cena.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło generalny remont i obecnie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystanie samych najlepszych materiałów:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– korytarz
Pozostają wszystkie meble w zabudowie, inne – do indywidualnych uzgodnień.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu wielu sklepów i centrów handlowych to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Okolica znakomicie skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami. Nieopodal przedszkole, poczta, sklepy, dyskont znanej sieci, wybieg dla psów, banki, szpital, centrum handlowe, strzeżony parking etc. Luksusowy apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Zapraszam serdecznie na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do sprzedaży, kredyt na zakup, rata 880 zł.) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-302)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 796 665 033