zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 449 tysięcy złotych na sprzedaż.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 428 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest w 3-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 69,85 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się przyszłych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z całkowitym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem (nowe i doskonałej jakości). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może doskonale zaprojektowanym wnętrzem przy pomocy architekta, najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytymi materiałami. Mocnym atutem jest klimatyczne, oryginalne oświetlenie, które zapewnia przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. We wnętrzu luksusowego apartamentu na sprzedaż dominuje jasna kolorystyka ożywiona mocniejszymi akcentami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: przedpokój + salon + łazienka + aneks kuchenny + gabinet + jadalnia + sypialnia. Długa listę zalet zamyka prestiżowa lokalizacja w sercu starego Pogodna, w otoczeniu zacisznych ulic, zabytkowych willi oraz starych drzew. W pobliżu mieści się się słynny i lubiany przez mieszkańców Las Arkoński. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu na sprzedaż. (170-1215)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780