po lewej basen, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 236 220 złotych na sprzedaż. 2 pokoje.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 200 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na IV piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego planowany do oddania w 2020 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 38,1 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu studio z możliwością zaaranżowania 2 pokoi. Duży balkon. Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji z przepięknymi ogrodami, terenami zielonymi, klubem fitness, basenem krytym, centrum handlowo-usługowym i kawiarnią to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem – doskonały jako inwestycja i lokata kapitału. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją wykończenia „pod klucz”.

Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10639)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999