prestiżowy, nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament w Ustroniu (śląskie) za 410 tysięcy złotych na sprzedaż.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest w 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 82 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + taras + wiatrołap. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż może się poszczycić niecodziennie spotykanym, wysokim standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytymi materiałami. Miłym akcentem jest zapierający dech w piersiach widok z okien.

Nowoczesna architektura, znakomita lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej nieopodal centrum to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży (na zdjęciach załączone są wizualizacje). Przyszli właściciele zwolnieni są z konieczności zapłaty podatku PCC w wysokości 2%. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25544)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931