widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament w Ustroniu (śląskie) za 370 tysięcy złotych na sprzedaż. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 708 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2011 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 48 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoimi imponującymi widokami na Czantorię i Równicę oraz prestiżową lokalizacją w centrum miasta.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce w podziemnym garażu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich jest zamknięty i strzeżony charakter osiedla. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25452)

Kontakt:
tel. +48 691 951 931