nowoczesny aneks kuchenny i jadalnia z salonem w luksusowym apartamencie do sprzedaży Wrocław

Apartament sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament w Wrocławiu (dolnośląskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 824 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na trzecim piętrze. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 45,22 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się jako bezpieczna forma lokaty kapitału (pod wynajem).

Najmocniejsze atuty oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu to znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, siłownia, handel, plac zabaw), przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne) oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– korytarz
– salon
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16012)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707