po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wrocław

Apartament sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 409 tysięcy złotych na sprzedaż.
Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 274 zł. Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2011 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 49,43 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały funkcjonalnie i estetycznie urządzone. Tworzą je:
– salon
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc

Znakomita lokalizacja blisko słynnej galerii handlowej z dobrym dojazdem do centrum to kolejny, mocny punkt tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dojazd do centrum zajmuje ok. kwadrans. Luksusowy apartament doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej (pod inwestycję). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Pełna własność. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15956)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15