elegancki i wytworny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra

Apartament sprzedaż Zielona Góra

Luksusowy apartament w Zielonej Górze (lubuskie) za 445 tysięcy złotych na sprzedaż.
4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 450 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na wysokim parterze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 100 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle słoneczne, widne, jasne, luksusowe i prestiżowe. Tworzą je:
– kuchnia
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– balkon
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum. W sąsiedztwie znane centrum handlowe, liczne markety, bank, park, szkoły, przedszkole, punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz wykończeniami przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Okna plastikowe. W pełni wyposażona kuchnia robiona na wymiar. Nowe drzwi wejściowe i szerokie drzwi wewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia umeblowania po uzgodnieniu z właścicielem.

Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami – nr licencji 23088 . (152-2607)

Kontakt:
Tel. +48 726 118 967,

e-mail: j.noga@wgn.pl