po lewej nowoczesna kuchnia w zabudowie, po prawej salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia. 3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 58,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do wprowadzenia się nowych najmujących.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest nowe, przestronne i komfortowo urządzone. Uwagę przykuwa staranne wykończenie detali oraz wyczucie dobrego smaku przy aranżacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– wiatrołap.

Duże wrażenie robi efektowne oświetlenie LED-owe, które jest na dodatek niezwykle energooszczędne. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnego apartamentu na wynajem zainstalowano w nim ogrzewanie podłogowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Osoby zmotoryzowane ucieszy indywidualnie przypisane miejsce parkingowe przed budynkiem. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na wynajem prowadzi indywidualne wejście z zewnątrz. Ponadto właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby nowego najmującego.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały zaprojektowane i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami, z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11689)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 530 767 111