nowoczesne wnętrze aneksu kuchennego w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 2,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2013 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 67,53 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północ – południe – zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do zamieszkania od 1 marca.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie urządzony w bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany jest na 2 poziomach:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– 2 łazienki.

Mocnym atutem luksusowego apartamentu na wynajem jest na pewno również jest prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ogrzewany z miejskiej ciepłowni. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11306)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01