po lewej komfortowy salon, po prawej nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na parterze 4-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 54 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe, kompletne wyposażenie (nowe meble) oraz prestiżowa lokalizacja w centrum to najmocniejsze zalety oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na wynajem o dużym potencjale, który można powiększyć wynajmując, drugi, identyczny luksusowy apartament obok z takim samym wyposażeniem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Dla osób posiadających samochód przewidziano miejsce parkingowe przy budynku.

Komfort użytkowania luksusowego apartamentu do wynajmu podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się w pobliżu Starówki, licznych restauracji, szkół, sklepów, kościoła, basenu, parków, placów zabaw, galerii handlowych etc. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy wynajmie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie wynajmiesz luksusowy apartament za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11382)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914