komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,95 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 50 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany od razu do zamieszkania przez nowego najmującego.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja w spokojnym miejscu, bardzo blisko centrum to największe zalety oferowanego d wynajęcia ekskluzywnego apartamentu. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– łazienka
– wc
– balkon
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajmu znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury. Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne, zadaszone miejsce parkingowe oraz zamykana komórka lokatorka. Ogrzewanie wliczone w cenę. Media płatne według zużycia. Cena podlega indywidualnej negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10963)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426