nowoczesny design salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Konin

Apartament wynajem Konin

Luksusowy apartament w Koninie (wielkopolskie) za 3 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 66 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z rynku pierwotnego.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu niezwykle nowoczesne, komfortowe i atrakcyjne. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, by zapewnić niezakłóconą niczym wypoczynej oraz prywatność. Nieopodal mieści się znane centrum handlowe, szpital, szkoły, przedszkole i liczne markety. Autostrada A2 w odległości 5 minut jazdy samochodem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pomieszczenia wyposażone wysokiej jakości urządzeniami światowych marek. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa niezależny system alarmowy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. (205-142)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200