wysoki standard wykończenia w luksusowym apartamencie do wynajmu Konin

Apartament wynajem Konin

Ekskluzywny apartament w Koninie (wielkopolskie) za 1,4 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 52 metry kwadratowe. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, i najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych. Mocnym atutem jest na pewno również znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta nieopodal sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, dworca PKP etc.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do wynajmu po kapitalnym remoncie w 2017 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. elektrykę, na podłogach położono nowe panele i kafelki, na ścianach gładzie, okna wymieniono na PCV. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu na wynajem obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji najmu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na remont ekskluzywnego apartamentu. (205-147)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200