ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2 900 złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 9-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 50,6 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców. Luksusowy apartament znajduje się na terenie niezwykle prestiżowej inwestycji, w sąsiedztwie Ronda Grzegórzeckiego. W otoczeniu kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko do słynnych Bulwarów Wiślanych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny  sypialnia + garderoba + łazienka + przedpokój + balkon. Osoby zmotoryzowane ucieszy możliwość parkowania na terenie osiedla. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1543)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907