kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,4 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na parterze 6-kondygnacyjnego budynku. Kamienica z rynku wtórnego na Starym Mieście. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 56,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących.

Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym i komfortowym budynku na Starym Mieście, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszego gatunku użyte materiały to najmocniejsze zalety tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Budynek łączący nowoczesną architekturę, wysokie standardy budowy oraz znakomitą lokalizację na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Nieopodal znajduje się znana galeria handlowa, wyższa uczelnia, Rynek Główny, a także liczne sklepy, restauracje, kina etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + balkon + łazienka. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią możliwość wynajmu miejsca postojowego za 200 zł/m-c. Zaprojektowane przez architekta wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest niezwykle słoneczne, widne, jasne i przestronne. Widać tu dbałością o szczegóły, dobry gust i wysoki standard. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1581)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907