elegancki salon w luksusowym apartamencie do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 3,9 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnej, zadbanej kamienicy z XIX wieku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 44 metry kwadratowe. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych najemców.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, w ścisłym centrum, tuż przy Plantach i Rynku Głównym to pierwszy z najmocniejszych atutów tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Nieopodal mieszczą się liczne sklepy, kawiarnie, restauracje oraz słynna galeria handlowa. Ponadto luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia przy wykorzystaniu jedynie najlepszej klasy materiałów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowego apartamentu na wynajem są kompletnie umeblowane i wyposażone. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1085)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907