nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,35 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Dwa pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na parterze sześciokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 40 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia o naprawdę dużym potencjale – doskonale nadaje się pod dochodowy wynajem krótkoterminowy.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się między innymi klimatyzacja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców i ich dobytku czuwają antywłamaniowe rolety. Ekskluzywny apartament na wynajem wykończony w najwyższym standardzie, nowoczesnym stylu i jasnych kolorach. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Wnętrze tworzą: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy niewielki ogród (20 mkw).

Elitarna lokalizacja to kolejna z długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji na ogrodzonym, strzeżonym terenie gwarantującym intymność. Wokół rozległe tereny zielone, aleje oraz ławki, a także dziedziniec z placem zabaw. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy podziemny garaż. W pobliżu znajduje się Rynek Główny, słynna galeria handlowa a także wyższa uczelnia. Ekskluzywny apartament na wynajem objęty programem „0% prowizji od najmującego”.

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1082)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242