nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
3 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na VI piętrze 9-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 62 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południe. Ekskluzywny apartament gotowy do zamieszkania. Luksusowy apartament do wynajęcia objęty programem „0% prowizji od najmującego”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu niezwykle komfortowe, wykończone w najwyższym standardzie i z najlepszej klasy materiałów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem prezentuje się następująco: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + komunikacja + balkon.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyposażony w klimatyzację, kompletnie wyposażony. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji to kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (200 zł miesięcznie). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem. Numer licencji zawodowej – 24469.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1126)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311