przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,9 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Dwa pokoje. Czwarte piętro. Budynek o pięciu kondygnacjach. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem wynosi 39 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Wnętrza ekskluzywnego apartamentu na wynajem wykończone są z materiałów najlepszego gatunku i urządzone w europejskim stylu.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi na 2 poziomach:
I POZIOM:
– aneks kuchenny
– pokój
– łazienka
– korytarz
II POZIOM:
– pokój
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są kompletnie umeblowane i urządzone.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na wynajem zamyka prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, blisko Rynku Głównego (kwadrans spacerem), z dogodnym dojazdem do każdego punktu. Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-837)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199