kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Dwa pokoje. Czwarte piętro w wieżowcu z 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 41 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony i umeblowany. Wysoki standard.

Luksusowy apartament do wynajmu nowy i dotychczas jeszcze nie wynajmowany. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: salon + sypialnia + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-865)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377